Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

 

1. Bilgi Tasarım'dan 18 yaşından küçük kişiler alışveriş yapamazlar.

 

 2. Bilgi Tasarım'dan yapacağınız alışverişlerde, banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Bunların dışındaki ödeme yöntemleri kabul edilmez.

 3. Bilgi gönderimlerinden meydana gelen gecikmelerden ve yanlış paket seçimiyle oluşacak fiyat yanlışlıklarından Bilgi Tasarım sorumlu değildir.

 4. Sözleşmenin kabul tarihinde var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

5. Bilgi Tasarım'un satışa sunduğu ürünlerin stok bilgileri hergün güncellense de sipariş verilen bazı ürünlerin temininde imkansızlıklar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda da ilgili bölümümüz tarafından size telefon ya da eposta ile bilgi verilir. Ürüne ilişkin herhangi bir ödeme yapmışsanız, bu bedel en kısa sürede iade edilir.

 

6. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda destek@bilgitasarim.com'a yazarak, durum Bilgi Tasarım'a bildirilebilirsiniz. Bilgi Tasarım sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

 

7. Satın almış olduğunuz ürün için bize telefon ya da e-posta ile ulaşarak iptal talebinizi belirttiğiniz takdirde iptaliniz gerçekleşecektir.

8. Web Tasarım işlerinizde teknik destek 1 yıl için ücretsiz olarak hizmet edilecektir. 1 yıl sonra teknik destek ücretlidir.

9. Bilgi Tasarım'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.