Şartlar & Koşullar


Şartlar & Koşullar

Kullanım Şartları

www.bilgitasarim.com sitesinin bütün hakları Kasım Aydın'a aittir. Bilgi Tasarım. bundan sonra Bilgi Tasarım olarak anılacaktır.

www.bilgitasarim.com websitesine girmeniz veya www.bilgitasarim.com websitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. 

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan www.bilgitasarim.com sorumlu değildir. Bilgi Tasarım sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

Bilgi Tasarım, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. 

Bilgi Tasarım, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

Bu internet sitesi www.bilgitasarim.com'un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Bilgi Tasarım, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. 

Bilgi Tasarım bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Bilgi Tasarım markası ve diğer markalar, www.bilgitasarim.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Bilgi Tasarım'ın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. 

Bilgi Tasarım ’dan alışveriş yapmak için üyelik gerekmemektedir. Bilgi Tasarım ’dan alışveriş yapan kişiler, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar. 

Havale veya EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, sipariş toplam tutarının Bilgi Tasarım'un banka hesaplarına ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale veya EFT yoluyla verilen, ancak 10 gün içerisinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir. 

Bilgi Tasarım, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

Bilgi Tasarım.

Merkez Mahallesi Sadabad Caddesi No 34 / 2 Kağıthane İstanbul

Telefon:  0850 304 41 74